KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Fotogravyr 15966046
nr 1596 6046
Unn Magnussen
(1946-2022), Sverige
"Segel". Signerad a tergo, daterad 2004. Fotogravyr på gips, 80x47 cm, oramad
Unn Magnussen Friberg, Norsk-Svensk bildkonstnär född 1946 i Oslo., död 2022.
Utrop:
500 kr
måndag 5 februari 2024
kl 19:22:23
Unn Magnussen
Läs mer om Unn Magnussen